امروز  

یهود خطری است برای امریکا (رئیس جمهوری امریکا)

تبارز اسرائيل به عنوان يك غده سرطاني در قلب عالم اسلام به عنوان يك پديده كشنده خيلي خطرناك است و حتي اين مكروب كشنده با حمايت امريكا و انگليس توانسته است كه در بعضی ممالک اسلامي‌برای خود جای پا تدارک کند.

«فرانکلین» قبل از دوصد سال گفته است: «خطر بزرگی که امریکا را تهدید می‌کند خطر استیلای یهود است، زیرا یهود در هر سرزمینی که پا گذاشته است سطح اخلاقی آنها را به آخرین مراحل ذلت و پستی سقوط داده است. باری اگر یهود بر اساس احکام قانون از ایالات متحده بیرون رانده نشوند آنها در خلال صد سال طریق خود را در مملکت ما باز می‌کنند و سبب می‌شوند تا زمام مملکت را بدست گیرند و برما حکومت کنند و طوری که خواسته باشند شکل حکومت را تغییر دهند.» این بود پیشگویی فرانکلین از واقعه‌ای که عملاً در سرزمین ایالات متحده دیده شد؛ اما امریکایی‌ها متوجه باشند که آن روز دور نیست. همان طوریکه سرمایه و نشرات امریکا بدست یهود اداره می‌شود؛ وزارت خانه‌ها و سفارت‌خانه های آن کشور را نیز روزی یهودیان به دست خواهند آورد. مقام ریاست جمهوری را نیز تصاحب خواهند کرد و ما شاهد نابودی ملت امریکا به دست صهیونیزم خواهیم بود. ما شاهدیم که در زمان ریاست کلنتن شصت چوکی در وزارت خانه‌ها و بیست و سه چوکی سفارت‌ها در فرانسه، انگلستان، روسیه، ایتالیا واتیکان، و دولت‌های دیگر از طرف یهودیان اشغال گردیده بود و بدتر از همه فاجعه را که دخترک یهودی در قصر سفید به راه انداخت، تا رئیس جمهور را در وقایع بزرگ به نفع یهود منحرف گرداند، برای دولت بزرگی چون امریکا قابل اندیشه پنداشته می‌شد، اتهام نیست هرگاه گفته شود که تسلط برجهان از طریق سیاست، اقتصاد و انحراف اخلاقی از آرزوهای یهود است. و یهودیان خواب تسخیر منطقه بزرگی از (نیل تا فرات) را دیده اند که روی همین آرزومندی یهودیانی که از قرن 18 و آغاز قرن بیستم از هسپانیه و اروپا وارد سرزمین ترکیه گردیده اند، با تمام قدرت کوشیده و می‌کوشند تسلط کامل خود را بر دارایی، اقتصاد و تجارت ترکیه هموار گردانند؛ از جانب دیگر طوری که تاریخ نشان می‌دهد سرزمین ترکیه از دیر زمانی مورد توجه یهودیان بوده و یهودیان بودند که خلافت عثمانی را به یک دولت لادینی تبدیل کردند، اما اکنون می‌خواهند برای رسیدن به آرزوهای دیرین خود، زمین‌های حاصلخیز (اناضول) را تحت پروژه (جاب) بدست آورند و همان نقشه را تطبیق کنند که بر فلسطین تطبیق کردند. روزنامه عقد ترکی که در استانبول چاپ می‌شود، در شماره منتشره 22ربیع‌الثانی 1421هجری می‌نویسد: دو تن از یهودیان ملیاردر بنام عزیز جارج و اسحاق اطون تعهد سپرده اند که سالانه مبلغ 4/5 ملیارد دالر در این پروژه به مصرف برسانند و روی همین آرزومندی کوشیده اند، تا وزارت زراعت ترکیه را قناعت دهند که به همکاری یک شرکت امریکایی (که آنهم مربوط به یهودیان است) و در مورد پروژه سازی زراعت و مالداری سابقه دارد، این پروژه را بسر رسانند که مجموعاً پنجاه هزار کارگر و متخصص درین پروژه حصه خواهند گرفت و این پروژه در تزئید حاصلات زراعتی سبزیجات، میوه، لبنیات و مشتقات آن و صادرات گوشت کنسرو سهم بیشتری خواهد داشت.

یهودیان متذکره علاوه می‌کنند: چنین پروژه بزرگ (البته برای یهودیان) در هیچ گوشة جهان نبوده و آنها از طریق خریداری زمین‌های ماحول آن پروژه می‌توانند برای سکنی استفاده کنند، تا مرکزی باشد برای یهودیان که بعد از چندی (اناضول) را مانند لبنان و فلسطین از خود خواهند گفت. عزیز جارج یهودی ملیاردر در یک کنفرانس مطبوعاتی اظهار نموده است که شرکت امریکایی (LOI) از طریق خدمات فنی و تخنیکی و تکنولوژی و استخدام پنجاه وهفت هزار کارگر که از جمله 25 هزار آنها اشخاص فنی خواهند بود، درین پروژه سهم خواهند داشت و در شهرک صنعتی این پروژه که مجموعاً برای 150هزار نفر در نظر گرفته شده است شفاخانه، مدارس، پوهنتون زراعت، مرکز تحقیقات زراعت و حیوانی، فابریکه کودکیمیاوی و مصنوعات آن و مرکز لوازم زراعتی، دستگاه‌های تصفیه آب، مراکز تفریحی، هوتل‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های بیمه شامل است.

ناگفته نباید گذاشت که شرکت متذکره مؤسسه‌يی صهیونیستی است که در خدمت یهودیان قرار دارد و معاون شرکتی است که کوشش می‌کند قباله از نیل تا فرات را بدست یهودیان بسپارد به دور نیست. همان طوری که اروپایی‌ها دولت اسرائیل را در فلسطین اساس گذاشتند، اینک امریکایی ها می‌خواهند به منظور تحقق خواب‌های عبرانی‌ها دولت عبری بزرگ را به میان آورند و بدست یهودیان بگذارند. قرار گفته سید قطب (رحمه‌الله‌علیه) تمام این غربیان باهم یکی هستند و دارای وجدان متعفن و تمدن تقدس‌مآب و برای فریفتن مردم، اسم (دموکراسی) را برآن گذاشته اند و فریب خوردگان به این باورمند می‌شوند... همه غربی‌ها (امریکایی‌ها و اروپایی‌ها) از یک منبع سرچشمه می‌گیرند، این همان تمدن مادی است که نه قلبی دارد و نه وجدانی، این تمدن جز صدای ابزارها دیگر فریادی را نمی‌شنود و جز با زبان تجارت سخن نمی‌گوید و جز با چشم سودجویی به چیزی نگاه نمی‌کند، همان طور که تمام ارزش‌های انسانی را با همین مقیاس‌ها و معیارها می‌سنجد...

به اشتراک بگذاريد:

نظر دهی
ثبت نظر جدید
نام       ایمیل    
نظر 
کد امنیتی            
نظرات   :   0

ابتدای مطلب

 

امکانات
تعداد بازدید: 688
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان
سایر فعالیت ها

پخش اذان در کلیساها

شکوه حمایت از انتفاضه در نواز غزه توسط جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)

نماینده فلسطین در سازمان ملل خطاب به نماینده اسرائیل: شما حامی تروریست و اشغالگرید

جمعه خونین فلسطین؛ ۳ فلسطینی شهید و ۳۹ نفر زخمی‌شدند

جنبش جهانی تحریم اسرائیل در فرانسه هم جواب داد

106 شهید با گذشت 2 ماه از انتفاضه فلسطین

شورای امنیت امروز اوضاع فلسطین اشغالی را بررسی می‌کند

محمود عباس: فلسطین دیگر به قرارداد اسلو پایبند نیست

صدهزار شهروند بریتانیا خواستار دستگیری نتانیاهو در جریان سفر به لندن شدند

اسرائیل از اینکه پرچم فلسطین در مقابل سازمان ملل به اهتزاز درامده است به شدت ناراحت است

وزیر خارجه مصر در دیدار با صائب عریقات؛ بر حفظ چهره عربی-اسلامی قدس شرقی تاکید کرد

برگزاری نشست اضطراری اتحادیه عرب برای بررسی اوضاع قدس

الازهر مداخله جامعه جهانی برای حمایت از مسجدالاقصی را خواستار شد

پولیس اسرائیل داخل مسجد اقصی شد

رژیم اسرائیل حصار امنیتی حائل را تا مرز اردن امتداد می‌دهد

به رسمیت شناخته شدن کشور مستقل فلسطین از جانب واتیکان

عباس: فرانسه پیش نویس قطعنامه فلسطینی را به شورای امنیت تحویل می‌دهد

انتقاد مجدد اوباما از رد تشکیل کشور فلسطین از سوی نتانیاهو (بیت المقدس)

نتانیاهو مجبور به عذرخواهی از اعراب اسرائیل شد

سرزمین های اشغالی در کام عفریت صهیونیزم

تحریک انتفاضه ضربة کوبنده بر پیکر صهیونیزم

فلسطین سرزمین خون و شهادت

عهد خلافت اسلامي‌و فتح بیت المقدس

نگاه گذرا به تاریخ پرفرازونشیب بیت المقدس

تاریخ معاصر فلسطین تاریخ یک فاجعه انسانی است

نجوايي به بالين اقصي

گفتمانی نو در شناخت عوامل فرامرزی بحران افغانستان

قدس شریف اولویت اسلام؛ اولویت افغانستان!

تازه های پایگاه

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی

اساسنامه نهضت اسلامی افغانستان ...

 . عنوان بخش: فعالیت های نهضت اسلامی

کنفرانس «افغانستان و فلسطین ...

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی افغانستان

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف، ...

 . عنوان بخش: بیت المقدس

پخش اذان در کلیساها

 . عنوان بخش: تحولات جهان اسلام

واکنش‌های جهانی؛ اتحادیه ...

 . عنوان بخش: امت مسلمه

اسلام در فرانسه ممنوع خواهد شد

 . عنوان بخش: استعمار فکری

تجدید و نوگرائی در دین

 . عنوان بخش: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

در آلمان پناهندگی عده زیادی ...

 . عنوان بخش: انتشارات

گاهنامه مومن

 . عنوان بخش: گالری تصاویر

تصاویر همایش گرامیداشت از 26 دلو ...

 . عنوان بخش: بازتاب

مشاور عبدالله: «حزب الله» و ...